Як захистити кузов і салон автомобіля від подряпин і бруду(*тимчасово та надійно)

   До уваги автовласників! Обов'язково до прочитання ;) Сучасні автолюбителі намагаються зберегти свої автомобілі як зсередини, так і ззовні. Особливо це актуально для тих, хто планує з часом продавати свого "залізного коня". Будьмо відвертими - це 99% власників авто... Тому при експлуатації дуже важливо зберегти машину від подряпин та складних забруднень. Так, можна періодично користуватись хімчисткою, детейлінгом і поліруванням. Але то досить вартісно... А, як відомо, проблему простіше попередити, ніж вирішувати.
Пропонуємо Вашій увазі "Тимчасову самоклеючу плівку RULON" , яку можна використовувати для захисту будь-якої гладкої поверхні автомобіля. Якщо ви возите в машині дітей, тварин, або просто надворі брудна погода, а вам зовсім не хочеться витрачати час на прибирання салону, наша плівка - оптимальний варіант. Також дану плівку можна використовувати для тимчасового заклеювання кузовних частин автомобіля, щоб проїхати, наприклад, між гілок і мінімізувати можливість подряпин на лакофарбовому покритті. Давайте спочатку розберемо, які проблеми може вирішити плівка і, щоб бути об’єктивними, розглянемо альтернативні методи захисту машини.
При перевезенні дітей найчастіша проблема - це звичка маленьких пасажирів тертися ніжками об задню стінку водійського сидіння. Навіть у суху погоду на спинці залишаються бруд та подряпини. Для таких випадків можна використовувати чохли на сидіння, але то досить дорого (якщо якісні) і вони теж потребують періодичної очистки і заміни. Тому краще скористатися "Самоклеючою плівкою RULON" - поклеїти задню частину сидіння і не хвилюватися про подряпини та бруд. Все, що вимагається - періодично змінювати плівку. Клейка плівка не залишає слідів клею після зняття. Можна використовувати як одноразовий засіб захисту салону чи кузову від бруду - наклеїв, а потім зняв, викинув - і забув. А ще при ремонті авто на СТО попросіть майстрів заклеїть частини кузова плівкою, щоб потім не довелось робити поліровку лако-фарбового покриття, оскільки при роботі з авто забруднення і потертості кузову при ремонті - це неминуче))) Самоклеюча плівка для авто - це легке вирішення проблеми захисту від бруду та легких подряпин.
А головне - це товар, вироблений в Україні. Ми почали працювати під час війни, не дивлячись на всі складнощі, і не перестанемо й надалі пропонувати якісний товар, який полегшить ваше життя.   З вірою в Перемогу та Збройні Сили України!